Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem zařízený byt se 2 koupelnami a terasou, situovaný ve 2. patře moderní rezidence Nový Anděl s výtahem, parkováním a upraveným zeleným vnitroblokem. Budova stojí v klidné ulici ve spodní části Smíchova, pouhých 5 minut chůze od stanice metra Anděl a nákupního centra Nový Smíchov, v blízkém dosahu kompletní občanské vybavenosti a Francouzského lycea.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), ložnice s francouzským oknem, samostatná koupelna (vana, toaleta) a vstupní hala s šatní skříní. Terasa je přístupná z obývacího pokoje a hlavní ložnice. Byt je orientován do zeleně.

Parkety, dlažba, centrální topení, podlahové vytápění v koupelnách, pračka, myčka, TV, videotelefon. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4500 - 5000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  79 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42731
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.