Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem zařízený byt se 2 balkony a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 4. patře bytového domu v moderním rezidenčním komplexu s podzemním parkováním. Projekt stojí v klidné lokalitě pod kopcem Baba, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, Šáreckého údolí a parku Stromovka, pár krátkých zastávek tramvají nebo autobusem ke stanici metra Dejvická (5 min. do centra). V blízkém okolí se nachází plná občanská vybavenost, rychle dostupné je letiště a mezinárodní školy.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem orientovaným do vnitrobloku, hlavní ložnice s šatnou a balkonem s výhledem do zeleně, druhá ložnice, koupelna s vanou a toaletou, úložná komora a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, výtah, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu, vytápění a údržbu garáže: 4500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42742
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Balkon
  11 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.