Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný byt ve 2. patře rekonstruovaného bytového domu s výtahem v klidné ulici nedaleko nábřeží Vltavy v Praze 7 Holešovicích, v sousedství parku s dětským hřištěm a fitparku. Budova stojí v lokalitě s veškerou vybaveností v blízkém okolí a rychlým dopravním spojením do centra - pár zastávek tramvají ke stanicím metra Nádraží Holešovice, Palmovka a Vltavská. V blízkém dosahu je také galerie Centrum současného umění DOX, divadlo La Fabrika a další kulturní instituce. 

Byt má obývací pokoj, ložnici orientovanou do zeleného tichého dvora, koupelnu s vanou a toaletou a plně vybavený kuchyňský kout v rámci vstupní chodby.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, sklep

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42755
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby a vodu 1700 Kč/měs. pro 2 osoby. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.