Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s terasou o 25 m2 a výhledem do okolí, situovaný v 1. patře budovy, která je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu se spoustou zeleně a parkováním, v sousedství autobusové zastávky se spoji ke stanici metra Luka (2 zastávky). Komplex se nachází v klidné rezidenční čtvrti s Praze 5 Řeporyjích s dobrou dostupností do centra, plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do mezinárodní Německé školy v Jinonicích.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, vybavenou komoru a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, pračka, mikrovlnná trouba. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42978
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Terasa
  25 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.