Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s terasou, předzahrádkou a výhledem na přírodní park Prokopské a Dalejské údolí v moderním uzavřeném rezidenčním komplexu s výtahem a parkováním. Komplex navazuje na tradiční vilovou čtvrť Hlubočepy a nachází se v pohodlné vzdálenosti od tramvajové i autobusové zastávky. Rezidence je zasazena do místa s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dostupností městskou hromadnou dopravou i autem, a to díky napojení na vnitřní i vnější městský okruh. Z tramvajové zastávky trvá cesta ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží 8 minut, až do centra 15 minut. V okolí jsou školy, supermarkety, aquapark, během chvíle je možné dojít do přírodní rezervace Prokopské údolí s turistickými i cyklistickými trasami, dětskými hřišti nebo koupacím jezírkem.

Interiér bytu umístěného v 1. PP (v úrovni zahrady) tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a předsíň. Ložnice je propojena s východně orientovanou slunnou terasou a předzahrádkou.

Masivní dubová podlaha Kährs, vyhřívaná velkoformátová dlažba Porcelanosa v koupelně, centrální vytápění, velkoplošná hliníková okna s trojskly a předokenními žaluziemi, inteligentní systém domácnosti (ovládající stínění, osvětlení, alarm, vytápění) včetně integrovaného bezpečnostního systému Jablotron (automatické spínání/vypínání světel a topení při příchodu/odchodu, automatické odstínění v přednastavený čas, automatické uzavření ventilů při úniku vody, aj.), bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře Next (s 18 zamykacími body), kuchyňská linka na míru se spotřebiči Siemens nejvyšší řady, indukční varná deska, sklep (6m2). V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu, vytápění, internet a připojení na PCO: 5000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť. K dispozici od října 2022 (po dohodě možno dříve).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43093
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  66 m²
 • Zahrada
  25 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.