Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu světlý zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami a lodžií, situovaný ve 4. patře renovovaného bytového domu (z r. 1948) s výtahem v klidné, stromy lemované ulici v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí - na Vinohradech. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a velmi rychlou dostupnost do centra, v pěším dosahu jsou stanice metra Náměstí Míru a I.P.Pavlova, nedaleko také oblíbené Havlíčkovy sady.

Slunný interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny, hlavní ložnice s lodžií a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), ložnice s vybavenou šatnou, koupelna (vana, sprchový kout), samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Obě ložnice jsou orientovány do dvora budovy.

Masivní dřevěné parkety, dlažba, velká okna, vestavěné skříně, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep. V ceně nájmu je zahrnuta garáž na malé auto ve dvoře domu. Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43277
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Lodžie
  2 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.