Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt v 1. patře secesního pavlačového bytového domu se zachovanými původními prvky. Budova se nachází v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční lokalitě v dolní části Vinohrad pouhých pár bloků od Riegrových sadů, pár minut chůze od stanic metra I.P.Pavlova a Náměstí Míru, v blízkém dosahu Národního muzea, Václavského náměstí a stanice metra Muzeum. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta, bidetová sprška), technická místnost, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Původní parkety, dlažba, nová okna, původní interiérové dveře, skříně, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby a vodu 3000 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se platí zvlášť (převod na nájemce).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43370
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.