Informace

Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt, situovaný ve 3. patře udržovaného bytového domu s novým výtahem a upraveným zeleným vnitroblokem. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech pár kroků od Riegrových a Mahlerových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, zastávky tramvaje a stanoviště pravidelných farmářských trhů.

Byt tvoří vstupní chodba s plně vybavenou kuchyní, prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta s bidetovou sprškou.

Dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43530
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.