Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt v 1. patře komorního bytového domu se společnou zahradou, bez výtahu. Budova se nachází v klidné ulici v Praze 8 Libni pár minut chůze od stanice metra Ládví, trasa C. V blízkosti se nachází přírodní památka Okrouhlík, Prosecké skály a Ďáblický háj, sousední areál Akademie věd je plný udržované zeleně. Veškerá občanská vybavenost je v krátké docházkové vzdálenosti stejně jako zastávka autobusu. Cesty autem usnadňuje nedaleký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vinylové podlahy, dlažba, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, společný sklep. Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 5400 Kč měsíčně se platí zvlášť. K dispozici od 1.11.2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43603
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.