Informace

Byt, 2+1

Zařízený byt na nábřeží Vltavy s krásnými výhledy na řeku, Žofín, Petřín a Národní divadlo. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře renovovaného secesního domu bez výtahu v centru Prahy. Budova se nachází v sousedství Žofína a Národního divadla, v pěším dosahu Starého Města a Malé Strany, v místě s výbornou dopravní dostupností (tramvaje jsou pár kroků od domu, metro pár minut chůze). Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s původními kachlovými kamny, plně vybavená kuchyň, ložnice orientovaná do tichého dvora, koupelna s vanou, komora, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné parkety, dlažba, štukové stropy, plynový kondenzační kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, sklep, kolárna v domě. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43699
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.