Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu tichý zařízený byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře dobře udržovaného bytového domu na Vinohradech, v klidné jednosměrné ulici lemované stromořadím. Atraktivní, skvěle dostupná poloha nedaleko sadů Bratří Čapků a náměstí Míru se stanicí metra, které je vzdáleno necelých 10 minut chůze. Pár kroků od domu jsou 2 tramvajové zastávky, v blízkosti funguje kompletní občanská vybavenost a služby. Daleko není do Grébovky, na náměstí Jiřího z Poděbrad ani do Riegrových sadů.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Nájemci mohou využívat posezení na dvorku ve vnitrobloku.

Parkety, dlažba, světlé místnosti, vysoké stropy, dřevěná špaletová okna, dvoukřídlové kazetové dveře, plynový kotel, pračka, myčka, TV. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43931
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.