Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu byt v 1. patře kompletně nově zrekonstruovaného bytového domu s výtahem na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Budova stojí v klidné lokalitě v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti a služeb, nedaleko Mahlerových sadů, v pěším dosahu stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad a ochodního centra Flora. Pár minut chůze od domu je tramvajová zastávka s velmi rychlou dostupností do centra.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jednu ložnici, koupelnu s rohovou vanou, samostatnou toaletu, úložnou komoru a vstupní halu.

Parkety, dlažba, koberce, plynové topení WAW, pračka, mikrovlnná trouba, sklep, balkony v mezipatrech domu, kolárna. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43960
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.