Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu slunný byt s terasou ve 4. patře moderní budovy s výtahem a parkováním v Praze 4 Záběhlicích, 10 minut chůze od stanice metra Roztyly. Poblíž je také autobusová zastávka se spoji ke stanicím metra Kačerov a Skalka. V místě se nachází dobrá občanská vybavenost, dětská hřiště, na nedalekém náměstí se pravidelně konají farmářské trhy. Relaxaci na čerstvém vzduchu nabízí nedaleký Kunratický les s osmikilometrovou turistickou či běžeckou trasou.

Světlý interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a terasou s výhledem do zeleně a dalekého okolí, ložnice s francouzským oknem, koupelna s velkým sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Klimatizace, vinylové podlahy, dlažba, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep. V ceně je zahrnuta garáž. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 4500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  Garáž.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44022
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.