Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s výhledy do zeleně, situovaný ve 4. patře nově kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem v klidné ulici v Praze Nuslích. Budova se nachází v pěším dosahu stanice metra Vyšehrad s velmi rychlým spojením do centra, v dobrém dosahu je také občanská vybavenost a služby. V blízkém dosahu domu je několik parků.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jedna ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, malá šatna, technická místnost a vstupní hala.

Dřevěné parketové podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka, videotelefon, sklep. Záloha na společné služby a vodu: 1200 Kč měsíčně pro 1 osobu. Spotřeba plynu a elektřiny se hradí zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44102
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.