Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt s předzahrádkou a parkováním v garáži, situovaný v přízemí moderního, vysoce kvalitního rezidenčního komplexu Maison Ořechovka s 24/7 recepcí, vytvořeného dle návrhu ateliéru QARTA architektura. Budova stojí v prémiové lokalitě vilové čtvrti Ořechovka v Praze 6 na pomezí Střešovic a Dejvic s množstvím zeleně, v rychlém dosahu občanské vybavenosti, mezinárodních škol Riverside School – Junior High, Park Lane a ISP (International School of Prague) a letiště. Projekt zvítězil v soutěži o Realitní projekt roku 2020 - Nejlepší projekt v ČR. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na zahradu, jedna ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou, úložná komora a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, alarm, pergola s polohovatelnou střechou na zahradě, robotická sekačka na trávu, sklep, kočárkárna a kolárna, bezpečnostní kamery. V ceně je zahrnuto garážové stání.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zaloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 5700 Kč měsíčně. Spotřeba elekřiny se hradí zvlášt'.
 • Celková plocha
  64 m²
 • Zahrada
  50 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  44154

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.