Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s velkým balkonem ve 2. patře novostavby v klidné lokalitě Prahy 4 s dobrým dopravním spojením do centra. Lokalita prochází postupnou revitalizací a přeměnou v moderní čtvrť s veškerou občanskou vybaveností a službami. V blízkosti budovy se nachází freestyle park, lanové centrum, cyklostezka (20 minut náplavka na Výtoni, 25 minut centrum) a poliklinika. Tramvajová zastávka s častými spoji do centra je vzdálena jen pár minut chůze. 

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní a úložným prostorem. Balkon s výhledem do vnitrobloku s dětským hřištěm je přístupný z ob. pokoje i ložnice.

Rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sklep, kočárkárna / kolárna, výtah. Možnost pronájmu podzemního garážového stání za 1500 Kč měsíčně. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44167
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4.610 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Balkon
  9 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání za 1500 Kč/měsíc.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.