Informace

Byt, 1+kk

Kompletně zařízené moderní studio s krásným výhledem v nově postaveném rezidenčním komplexu Prague Marina na nábřeží Vltavy v rychle se rozvíjející části Prahy 7, s dobrým dopravním spojením do centra.

Byt má plně vybavený kuchyňský kout, spací zónu oddělenou posuvnými dveřmi, obývací prostor s celoprosklenou stěnou s výhledem na řeku, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi. Dřevěné podlahy, pračka, mikrovlná trouba, veškeré nádobí a náčiní, videotelefon, plazmová TV, telefonní linka, internet, bezpečnostní dveře, sklep 3,4 m2. Jedno parkovací stání v podzemních garážích zahrnuto v ceně.

V objektu je 24hodinová recepce a kamerový systém. Pár minut tramvají ke stanicím metra Palmovka (trasa B), Vltavská a Nádraží Holešovice (trasa C). V pěším dosahu se nachází posilovna, tenisové a squashové kurty a také golfové hřiště. Poplatky 3500 Kč měsíčně, elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7461
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v podzemních garážích zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.