Informace

Rodinný dům, 6+kk

Moderní řadová vila (jedna ze tří) s malou zahrádkou situovaná v klidné rezidenční čtvrti v Praze 5. Lokalita s dobrým spojením do centra, do japonské a německé mezinárodní školy a mezinárodní školy ISP v Nebušicích. Tramvajové a autobusové spoje (15 min. k metru Anděl), v blízkosti park s cyklistickými stezkami, golfové hřiště. 

Dům má tři podlaží včetně suterénu, který je rozdělen na obytnou a servisní zónu. Obytnou část tvoří otevřený prostor s celoprosklenou stěnou vedoucí na terasu a zahradu. V suterénu je dále koupelna se sprchovým koutem, úložná komora, prádelna, kotelna a velká místnost vhodná pro hernu nebo fitness. V přízemí je situován obývací pokoj/jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem, spíž, toaleta pro hosty a vstup do garáže. V patře jsou 4 ložnice, jedna z nich s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, a druhá koupelna s vanou.

K dalšímu vybavení patří množství vestavěných skříní v chodbách, toaleta ve všech koupelnách, dlažba a parkety, velká okna, zabudovaná světla, bezpečnostní dveře, vestavěné spotřebiče Whirlpool, satelitní talíř a alarm s možností napojení na PCO. Garáž pro dva vozy. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100347
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na poplatky za vodu, odpad a zahradníka 2.500 Kč/měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha
  310 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  400 m²
 • Parkování
  Garáž pro dvě auta.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.