Informace

Rodinný dům, 4+kk

Nabízíme na pronájem částečně zrekonstruovaný, částečně zařízený rodinný dům se 4 koupelnami a zahradou, situovaný v rezidenční čtvrti v Praze 6 Suchdole. Dům stojí nedaleko zastávky autobusu s pravidelnými spoji ke stanici metra Dejvická (cca 10 minut), v blízkosti areálu ČZU a v blízkém dosahu přírodní rezervace Tiché údolí. Rychlá je také dostupnost na letiště, do centra (cca 20 min.) a k mezinárodním školám Riverside School a ISP v Nebušicích. V místě je k dispozici dobrá občanská vybavenost a služby. 

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a vstupem na zahradu, koupelna (vana, toaleta) s prádelnou, hala s vestavěnými skříněmi, velká vytápěná skladová místnost s přístupem do sklepa a vstupní chodba s úložnými prostory. 1. patro nabízí hlavní ložnici s velkou šatnou, en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a vestavěným patrem na spaní, ložnici s vestavěnými skříněmi, en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta) a vestavěným patrem na spaní, pracovnu / ložnici pro hosty s funkčním krbem a velkou galerii s krytou terasou a přístupem do 4. koupelny (sprchový kout, toaleta). Ve sklepě jsou úložné prostory a technické zázemí.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, dlažba, plynové vytápění, pračka, kuchyň na míru, myčka, mikrovlnná trouba. K dispozici je parkovací stání na pozemku a 2 stání před domem. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100403
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky činí cca 15000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha
  264 m²
 • Zastavěná plocha
  121 m²
 • Zahrada
  362 m²
 • Pozemek
  483 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku a před domem.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.