Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 5+kk

Nabízíme k pronájmu plně vybavený řadový rodinný dům s pěkným výhledem na Prahu a do okolní zeleně, situovaný v jižním svahu pod parkem Ladronka na pomezí Prahy 5 a 6, v blízkém dosahu stanic metra Motol a Anděl, 15 min. MHD od centra města. Klidná a bezpečná lokalita s možnostmi aktivního odpočinku (golfové hřiště, inline dráha, tenisové kurty, fitness), dobrou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností (10 min. na Pražský okruh, 15-20 min. na letiště). V dobrém dosahu je také Francouzské lyceum, Německá mezinárodní škola a nákupní centrum Nový Smíchov.

V zahradní úrovni domu se nachází samostatná jednotka - obývací prostor s vybavenou kuchyní, krbem a přístupem na terasu a zahradu, toaleta, velká skladová místnost a dvě úložné komory. Hlavní patro domu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a spíží, koupelna (sprchový kout, toaleta), vybavená šatna, technická místnost / prádelna a vstupní hala. V horním patře jsou umístěny 3 ložnice, koupelna (vana) a samostatná toaleta.

Klimatizace v ob. pokoji a hlavní ložnici, vestavěné skříně ve dvou ložnicích, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, lednice amerického typu. Garáž a parkovací stání před garáží. Poplatky ve výši cca 8000 Kč měsíčně se platí zvlášť. K dispozici od 1. července 2022.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  270 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  116 m²
 • Zahrada
  128 m²
 • Pozemek
  244 m²
 • Parkování
  Garáž a parkovací stání před garáží.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41517

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.