Aktuálně

Nové posily ve Svoboda & Williams

03.06.2022

I v letošním roce pokračuje rozšiřování týmu Svoboda & Williams. Novou kolegyni přivítali v marketingu, stejně tak se rozrostly i týmy rezidenčního prodeje i pronájmu a tým správy nemovitostí.

Na pozici Marketing Manager nastoupila Daria Anikina, která na FF UK absolvovala magisterský obor sociologie se zaměřením na veřejné mínění, sociologický a marketingový výzkum. Daria působila tři roky v marketingovém týmu společnosti CTP, kde měla na starosti marketing a komunikaci pro Českou republiku, země střední, východní a západní Evropy. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky, rusky, na komunikační úrovni také francouzsky, španělsky a čínsky.

Rozrostly se také dva týmy rezidenčního prodeje – novými Sales Representative jsou Lucie Staňková a Simona Martykánová. Lucie absolvovala bakalářský obor Business Management with Marketing na Westminsterské univerzitě v Londýně. Své pracovní zkušenosti sbírala mimo jiné jako marketingová manažerka ve společnosti Avion, poté nastoupila do týmu rezidenčního pronájmu ve Svoboda & Williams a nyní se vrátila po rodičovské dovolené. Kromě angličtiny se domluví také řecky, jelikož dva roky žila a pracovala v Athénách. Simona se po studiích začala rovnou pohybovat v oblasti realit se zaměřením na prémiový segment. Ve Svoboda & Williams bude mít na starosti především reality v Moravskoslezském kraji. Hovoří plynně anglicky a také rusky.

Tým rezidenčního pronájmu je také o jednu členku větší – na pozici Letting Representative nastoupila Julia Zhuravska, absolventka oboru Bachelor of Arts in International Management na univerzitě Webster Vienna. V roce 2021 dokončila rekvalifikační kurz v realitním oboru a jako certifikovaná makléřka začala pracovat ve společnosti Sotheby's International Realty. Kromě češtiny se domluví plynně rusky, ukrajinsky a anglicky.

Na pozici Senior Property Manager do týmu správy nemovitostí se po rodičovské dovolené vrátila Leona Štefková. Před svým působením ve Svoboda & Williams vedla oddělení správy rezidenčních nemovitostí ve společnostech Impact-Corti a CBRE. Leona získala inženýrský titul v oboru podnikání a právo na VŠE a magisterský titul v oboru management tělesné výchovy a sportu na FTSV UK. Domluví se plynně anglicky.

Nové kolegyně Valerie Duchanová, Katarína Brányiková posílily taky tým na recepci. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.