Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Aktuálně

V nově vznikající čtvrti Na Pramenech je na prodej také objekt školky

14.07.2022

Rezidenční projekt Na Pramenech po svém dokončení vytvoří na Praze 9 novou rezidenční čtvrť se sedmdesáti sedmi rodinnými domy a dvojdomy, zelení s parkovou úpravou a také školkou. Ta nyní přibývá do prodejní nabídky realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Projekt Na Pramenech od počátku vzniká s cílem vytvořit unikátní koncept uzavřeného komplexu s duchem příjemného rodinného bydlení, jehož součástí bude také mateřská školka s dětským hřištěm. Dvoupodlažní objekt o celkové užitné ploše 416 m2 je situován na začátku areálu. Stojí na pozemku o velikosti 559 m2, na který navazuje další pozemek o rozloze 771 m2 využitelný jako zahrada. Školka se prodává ve stavu shell and core, tedy bez vnitřních příček a finálních úprav interiéru, ale developer nabízí také variantu kompletního dokončení.

„Vzhledem k pojetí celého projektu objekt představuje skvělou investiční příležitost. Noví majitelé domů Na Pramenech jsou totiž podle očekávání převážně mladé rodiny, po zahájení provozu školky bude tak jen otázkou pár měsíců, než se zcela zaplní její kapacita,“ říká Vanda Böhmová, realitní makléřka Svoboda & Williams.

Více informací o objektu školky na prodej. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.