Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Aktuálně

Svoboda & Williams zahajuje prodej stylové rezidence na Břevnově

16.09.2022

Pohodové rodinné bydlení či investiční příležitost? Realitní kancelář Svoboda & Williams na základě exkluzivního pověření zahajuje prodej komorního rezidenčního projektu Šlikova 16, který spojuje obojí.

Dům z počátku 20. století, situovaný v jedné z nejmalebnějších částí Prahy, právě prochází kompletní rekonstrukcí, díky které vznikne deset moderních bytů s praktickými dispozicemi 2+kk a 3+kk. Menší jednotky nabídnou podlahovou výměru 45 m², ty větší až 75 m². Hlavní obytné místnosti většiny bytů budou orientovány do zeleného vnitrobloku. Každý z nich navíc disponuje terasou, která umožní příjemné rozšíření interiéru. Na dvojici bytů v nejnižším podlaží pak navazují privátní zahrady.

Při rekonstrukci domu ve Šlikově 16 developer spolu s autorským týmem BY architects nalézají rovnováhu mezi původním a novým. „Pečlivě repasované dobové prvky architekti osvěžují současnými materiály a barvami, vše s cílem vytvořit dobrý základ pro život a příjemnou atmosféru budoucích domovů,“ říká Jan Mráz, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Klidná lokalita pražského Břevnova dýchá domáckou atmosférou s hojností zeleně, má kvalitní občanskou vybavenost s veřejnými službami, bohatou síť obchodů, kaváren a restaurací, četné možnosti pro sportovní vyžití, ale také výborné dopravní napojení. V dosahu oblíbený park Ladronka, pražské letiště i nejvýznamnější turistické dominanty hlavního města.

Více o projektu Šlikova 16 zde.

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.