Aktuálně

Svoboda & Williams pověřená prodejem osobité rezidence v Kašperských Horách na Šumavě

Aktuálně

15.01.2023

Portfolio Svoboda & Williams brzy rozšíří 18 jedinečných bytů v Rezidenci Bílá Růže, která vznikne rekonstrukcí historického domu přímo na náměstí Kašperských Hor. Díky spojení klidu šumavské přírody a živé atmosféry starobylého horského městečka jsou byty vhodné jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci nebo jako investiční příležitost.

Více o projektu Bílá Růže

Mimořádná pozice po boku radnice naproti kostelu vypovídá o historickém významu stavby, která má základy na gotických sklepích z 15. století. Někdejší budova hotelu Bílá Růže spojuje jedinečné renesanční průčelí a dvě křídla z druhé poloviny 19. století. Nákladná kompletní rekonstrukce vrátí ztracené hodnoty nejen samotnému objektu ale i jeho širšímu okolí a bude tak finální tečkou za revitalizací malebného náměstí. 

V domě vznikne 18 bytů o ploše od 36 do 119 m2. Citlivě obnovené původní prvky jako klenuté stropy, dobové kamenné koryto nebo odhalené trámy a cihly zajistí jedinečnou atmosféru každému z nich. Vedle působivých výhledů na okolní kopce či na náměstí nabídne Bílá Růže rezidentům i dokonalé soukromí v uzavřeném patiu a příjemnou kavárnu v parteru. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.