Aktuálně

Úspěšný rezidenční komplex Na Pramenech doplní komorní bytový dům

14.06.2023

V nové rezidenční čtvrti na Praze 9 s rodinnými domy, zelení s parkovou úpravou a školkou vyroste bytový dům s 15 jednotkami. Svoboda & Williams v něm exkluzivně nabízí byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk, které osloví široké spektrum zájemců.

Více o projektu

Bytový dům umístěný na severozápadním okraji nově dokončeného rezidenčního areálu Na Pramenech vzniká opět podle návrhu ateliéru ADR. Jednoduchá estetika budovy v sobě propojuje úměrnost s funkčností. Díky variabilitě dispozic dokáže dům nabídnout malometrážní byty vhodné pro startovací bydlení či jako investiční příležitost, ale také pohodlné zázemí pro rodiny s dětmi. 

„Přitom si dům uchovává přívětivou, komorní atmosféru, která svým charakterem vhodně navazuje na zástavbu rodinných domů,“ říká Vanda Böhmová, Property Consultant Svoboda & Williams. Každý z bytů disponuje lodžií či předzahrádkou, sklepem i krytým parkovacím stáním na přilehlém pozemku. Rodiny s dětmi ocení, že součástí areálu bude také školka a dětské hřiště. 

Nedávno dokončená rezidenční čtvrť Na Pramenech vznikla v klidné lokalitě, kde se setkávají Čakovice, Letňany a Ďáblice. Nedaleko rezidenčního komplexu se nachází hned dvě velká nákupní centra, pěšky lze pohodlně dojít do okolních drobnějších obchodů. Velkou výhodou je výborné spojení s centrem města veřejnou dopravou i napojení na městský okruh. Blízké okolí nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití nebo několik přírodních parků.

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.