Aktuálně

Dům se zahradou za cenu bytu v centru města? Svoboda & Williams pověřena pronájmem rodinných domů v Ďáblicích

Aktuálně

14.07.2023

Nabídku Svoboda & Williams brzy rozšíří nájemní řadové domy v rezidenčním projektu EVERGREEN, který roste v klidné lokalitě na Praze 8. Prvních 19 z nich bude nájemcům k dispozici v lednu 2024.

Více o projektu EVERGREEN

Bydlení  v rodinném domě s vlastní zahradou, ovšem bez závazků spojených s koupí nemovitosti. V moderní zahradní čtvrti vytvářející ideální základnu pro všechny, kdo hledají život v uklidňující zeleni, zároveň však v dosahu centra Prahy. To vše nabízejí domy, které nyní rostou v rezidenčním komplexu EVERGREEN na severozápadním okraji Ďáblic. 

„Součástí areálu bude celkem 35 nájemních domů s praktickými dispozicemi 3+kk až 5+kk. S výměrou od 94 po 130 m2 nabídnou dostatečný prostor pro individuální potřeby rezidentů. Ať už zahrnují pohodlný rodinný život či spolubydlení, stále oblíbenější práci z domova nebo návštěvy přátel,“ říká o projektu David Šimeček, Head of Residential rentals ve Svoboda & Williams. Domy se pronajímají nevybavené, v ceně nájmu je zahrnuto venkovní parkovací stání. Prvních 19 z nich bude dokončeno už v lednu 2024, dalších 16 pak bude k nastěhování do března 2024.

Projekt EVERGREEN ideálně propojuje výhody života ve městě a na vesnici. Vyrůstá na hraně Starých Ďáblic, které si uchovávají svůj historický charakter, zároveň však nabízejí skvělou občanskou vybavenost i služby. V blízkosti lze najít kvalitní mezinárodní školy. Bydlení u lesa pak vybízí k aktivnímu trávení volného času v přírodě. Výhodou je také výborné spojení s centrem Prahy: pár kroků od areálu je autobusová zastávka s pravidelnými spoji ke stanici metra Ládví, jízda autem do Holešovic zabere 15 minut. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.