Aktuálně

Svoboda & Williams představuje vzorový nájemní dům v moderní zahradní čtvrti v Praze 8

Aktuálně

12.09.2023

Realitní kancelář Svoboda & Williams zve na prohlídku vzorového domu v rezidenčním projektu Evergreen. Nabízí inspiraci pro zájemce o pohodové nájemní bydlení v rodinném domě s vlastní zahradou, ovšem bez závazků spojených s koupí nemovitostí.

Více o projektu

Rezidenční komplex Evergreen na severozápadním okraji Ďáblic představuje ideální základnu pro všechny, kdo hledají život v uklidňující zeleni, zároveň však v dosahu centra Prahy. Součástí příjemně zabydleného areálu s komunitní atmosférou bude i 35 nájemních domů s praktickými dispozicemi 3+kk až 5+kk. „Nájemní bydlení představuje poslední etapu výstavby Evergreenu, která skladbu obyvatel doplní i o klienty s flexibilnějšími potřebami,“ říká o projektu David Šimeček, Head of Residential rentals ve Svoboda & Williams.

Domy s výměrou od 94 po 130 m2 nabídnou dostatečný prostor pro individuální přání rezidentů, ať už zahrnují pohodlný rodinný život či spolubydlení, stále oblíbenější práci z domova nebo návštěvy přátel. Novostavby se pronajímají nevybavené, v ceně nájmu je zahrnuto venkovní parkovací stání. Prvních 19 z nich bude dokončeno už v lednu 2024, dalších 16 pak bude k nastěhování od března 2024. „Část domů už našla své nájemce, ti další se nyní mohou inspirovat návrhy designérů ve vzorovém domě,“ dodává Šimeček.

Projekt Evergreen ideálně propojuje výhody života ve městě a na vesnici. Vyrůstá na hraně Starých Ďáblic, které si uchovávají svůj historický charakter, zároveň však nabízejí skvělou občanskou vybavenost i služby. V blízkosti lze najít kvalitní mezinárodní školy. Bydlení u lesa pak vybízí k aktivnímu trávení volného času v přírodě. Výhodou je také výborné spojení s centrem Prahy: pár kroků od areálů je autobusová zastávka s pravidelnými spoji ke stanici metra Ládví, jízda autem do Holešovic zabere 15 minut. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.