Aktuálně

Výtěžek z turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2023 ve výši 288 100 korun opět podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

Aktuálně

09.10.2023

Sportovní centrum Řepy hostilo 7. října další ročník sportovního klání SVOBODA & WILLIAMS CUP. Z vítězství a putovního poháru charitativního futsalového turnaje se po zásluze radovalo mužstvo CTP.

Kompletní výsledky zde

V prosluněnou podzimní sobotu se na hřišti opět utkaly týmy reprezentujících významné společnosti z realitního byznysu. Letos to byla mužstva společností Accolade, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP, Cushman & Wakefield, Panattoni, Savills CZ, Trigema a Svoboda & Williams.

Putovní pohár bude následující rok zdobit kanceláře CTP, jejichž tým ve finále zvítězil 5:2 nad stříbrnými Cushman & Wakefield. Pro ně je to, po loňském 4. místě, vůbec první medailové umístění v historii turnaje. Bronzové medaile si odneslo mužstvo CBRE. Matěj Naskos z týmu Cushman & Wakefield byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Nejlepším brankářem byl zvolen Jan Rulf z CTP.

Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných společností, daru od společnosti Demaco, a prodeji lístků do charitativní tomboly, kde hlavními cenami byly vstupenky na utkání Evropské ligy UEFA SK Slavia Praha vs. AS Řím a noc pro dva na Zámku Dobříš, se podařilo shromáždit 288 100,- Kč. Celá částka poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, jež od roku 1997 pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem a umožňuje každému z nich vyrůstat v rodině.

„Ráda bych ze srdce poděkovala organizátorům S&W Cupu za dlouhodobou podporu a pomoc, které si nesmírně vážíme,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem. Letošní výtěžek využije organizace na podporu rodin v nouzi v rámci nadačního Krizového fondu pomoci. „Podpoříme samoživitele v těžké životní situaci, kteří se potýkají se závažnými ekonomickými i sociálními problémy, současně se však snaží svým dětem zajistit co nejspokojenější a bezpečný domov. Chceme jim podat pomocnou ruku a usnadnit nelehkou situaci, jež by v krajních případech mohla vést až k odebrání dětí z rodiny,“ upřesňuje Sverdlinová.

„Snažíme se, aby se nám dařilo držet nebo vylepšovat úroveň našeho turnaje, který jsme poprvé uspořádali už v roce 2013, troufám si jej tak označit za tradiční,“  říká Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing Svoboda & Williams. „Za devět odehraných ročníků se nám podařilo shromáždit téměř 2 miliony korun, které posloužily dobré věci. Také sportovní úroveň významně stoupá, některé týmy se na turnaj zodpovědně chystají celý rok, dost zápasů snese měřítko. Většina týmů měla na tribuně početnou fanouškovskou základnu, která pomohla vytvořit pozitivní atmosféru,“ dodává.  Příští rok čeká S&W Cup jubilejní 10. ročník. „Výročí bude příležitostí zamyslet se, zda turnaj dokážeme posunout dál nebo zda začneme Nadaci podporovat jiným způsobem,“ konstatuje Waldhauser.

Letos pořadatelé opět připravili příjemnou společenskou událost pro celou rodinu. O nejmladší fanoušky se postaralo Komunitní centrum Kampa, skvělé občerstvení zajistila společnost Prague Catering. Ceny do tomboly laskavě věnovala celá řada partnerů: Bistro Antonio Sandev, BOBOVÁ DRÁHA PROSEK, Hotel Pivoňka, IK drinks, La Cave D‘Adrien, Masarykova N°30 Apartments, MOOQ, Pivovar Cvikov, Pivovar ČESTMÍR, Restaurant L'Osteria, REVOLUTION RIDE, SK Slavia Praha, TERIBEAR, Výčep U Rarášků, Warehouse # 1 a Zámek Dobříš.

Děkujeme společnosti Czech Sport Media, že se postarala o sportovní stránku turnaje a Sportovnímu centru Řepy, kde jsme našli veškeré moderní zázemí nezbytné pro zdárný průběh akce.


Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.