Aktuálně

Ostravské grande finale! Začíná poslední fáze prodeje bytů v projektu Nové Lauby

Aktuálně

16.10.2023

Výjimečný rezidenční projekt, který přispívá k obnově historického jádra města, se blíží kolaudaci. Realitní kancelář Svoboda & Williams nyní zahajuje závěrečnou prodejní fázi a zve zájemce o nadstandardní bydlení v centru města na prohlídku takřka hotových bytů.

Více o projektu

Stavební ruch poblíž Masarykova náměstí pozvolna utichá, do konce tohoto roku skončí finální dokončovací práce a naplánována je kolaudace rezidence Nové Lauby. Většina z 89 jednotek už má své vlastníky. Zájemci o moderní bydlení podle návrhu uznávané architektonické kanceláře znamení čtyř – architekti tak mohou vybírat z posledních volných bytů. „Dostupná je zatím kompletní škála dispozic 1+kk až 4+kk,“ upřesňuje Eva Grusová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Rezidenční komplex tvoří pětice domů propojených do  tradičního městského bloku, který přirozeně splyne s okolní zástavbou. Nejluxusnější penthousy v horních patrech doplňují privátní střešní zahrady s výměrou přesahující až 100 m2, které nabídnou velkorysé výhledy na Ostravu

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.