Aktuálně

Svoboda & Williams zahajuje druhou etapu pronájmu rodinných domů v Ďáblicích

Aktuálně

01.11.2023

Zájemcům o nájemní bydlení v rezidenčním projektu Evergreen je nově k dispozici dalších 16 řadových domů v moderní zahradní čtvrti. K nastěhování budou už od února 2024.

Rezidenční komplex Evergreen na severozápadním okraji Ďáblic představuje ideální základnu pro všechny, kdo hledají život v uklidňující zeleni, zároveň však v dosahu centra Prahy. V příjemně zabydleném areálu s komunitní atmosférou nyní roste 35 nájemních domů s praktickými dispozicemi 3+kk až 5+kk, které cílí na klienty s flexibilnějšími potřebami.

V první etapě nabídla realitní kancelář Svoboda & Williams k pronájmu 19 domů. „O pohodové bydlení v domě s vlastní zahradou, ovšem bez závazků spojených s koupí nemovitostí, je značný zájem. Aktuálně už mají své nájemce tři čtvrtiny nemovitostí, první z nich se budou do nových domovů stěhovat v lednu 2023,“ říká David Šimeček, Head of Residential rentals ve Svoboda & Williams. Zájemci o život v Evergreenu se mohou inspirovat stylovým interiérem vzorového domu.

Evergreen ideálně propojuje výhody života ve městě a na vesnici. Vyrůstá na hraně Starých Ďáblic, které si uchovávají svůj historický charakter, zároveň však nabízejí skvělou občanskou vybavenost i služby. V blízkosti lze najít kvalitní mezinárodní školy. Bydlení u lesa pak vybízí k aktivnímu trávení volného času v přírodě. Výhodou je také výborné spojení s centrem Prahy: pár kroků od areálů je autobusová zastávka s pravidelnými spoji ke stanici metra Ládví, jízda autem do Holešovic zabere 15 minut. 


Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.