Aktuálně

Butiková rezidence Šlikova 16 na Břevnově těsně před dokončením

Aktuálně

15.11.2023

V těchto týdnech vrcholí kompletní rekonstrukce činžovního domu v jedné z nejmalebnějších částí Prahy. Za historickou fasádou vyrůstá stylový klenot, který nabídne moderní byty s terasami a krásnými výhledy.

Více informací o Šlikova 16 zde.

Zájemcům jsou k dispozici byty 2+kk a 3+kk. Menší jednotky nabídnou podlahovou výměru od 45 m², ty větší až 75 m². Hlavní obytné místnosti většiny z nich jsou orientovány do zeleného vnitrobloku. Vzdušné terasy umožní příjemné rozšíření interiéru a současně budoucím obyvatelům nabídnou působivé výhledy na Prahu. Na dvojici bytů v nejnižším podlaží pak navazují privátní zahrady.

Architektonický koncept rezidence Šlikova16 stojí na hravé práci s kontrasty mezi novým a starým. Pečlivě repasované dobové prvky osvěžují architekti ze studia By architects současnými materiály a barvami. Diagonální průhledy napříč byty umožňují členům rodiny zůstat v kontaktu a současně pouští do interiérů dostatek světla.  

Klidná lokalita pražského Břevnova dýchá domáckou atmosférou. Byť v dosahu rušného centra i hlavních turistických atrakcí, uchovává si přátelskou atmosféru místa, kde se sousedi znají jmény a děti si mohou bezpečně hrát pod okny. Uliční parter plní malé krámky, kavárny a restaurace, okolí rezidence nabízí také řadu možností pro sportovní vyžití. V dosahu je oblíbený park Ladronka a Obora Hvězda, benefitem je také výborné dopravní napojení na pražské letiště.

Kolaudace rezidenčního projektu Šlikova 16 je naplánovaná na první čtvrtletí roku 2024. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.