Aktuálně

Domy Na Pramenech hlásí doprodáno

Aktuálně

11.01.2024

Realitní kancelář Svoboda & Williams úspěšně dokončila prodej 77 řadových domů v rezidenčním projektu Na Pramenech.

Více informací o dostupných bytech

Moderní areál nadčasových řadových rodinných domů a dvojdomů situovaný v Praze 9 nabízí novým majitelům přírodu na dosah ruky v kombinaci se všemi výhodami života ve městě. Právě doprodaný rezidenční projekt Na Pramenech, prakticky umístěný na pomezí pražských čtvrtí Čakovic, Letňan a Ďáblic, čítá celkem 77 elegantně pojatých řadových  domů a dvojdomů s vlastními zahrádkami. Za projektem stojí renomovaný atelier ADR, který navrhl areál s důrazem na funkčnost a čisté linie.

„Ačkoli poslední etapu projektu poznamenalo ochlazení realitního trhu způsobené nižší dostupností hypoték, prodej těchto domů dokazuje, že zájem o kvalitní nemovitosti v zajímavých lokalitách nijak neupadá,“ komentuje úspěšný prodej Vanda Böhmová, Property Consultant Svoboda & Williams.

Rezidenční areál s parkovou úpravou, který přispívá k rozvoji lokality, doplňuje komorní bytový dům na severní straně projektu. Ten díky pozdější výstavbě stále ještě nabízí zájemcům několik menších jednotek, vhodných jak k trvalému bydlení, tak na investici. Dokončen bude v létě 2024.

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.