Aktuálně

Svoboda & Williams zahajuje pronájem bytů ve smíchovském LIHOVARU od Trigemy

Aktuálně

12.02.2024

Na základě exkluzivního pověření investiční skupinou Trigema zahajuje Svoboda & Williams první fázi pronájmu bytů v nově vznikající čtvrti. Zájemcům o originální bydlení propojující jedinečnou industriální atmosféru s kulturními a gurmánskými zážitky je k dispozici 64 jednotek zařízených od podlahy po strop.

Více informací o Lihovaru

V těchto týdnech panuje na rozlehlém staveništi u smíchovského nábřeží čilý ruch. Už na jaře tohoto roku je naplánována kolaudace první etapy ambiciózního rezidenčního projektu LIHOVAR. Bydlení v rozsáhlém komplexu se developer rozhodl koncipovat tak, aby si jedinečnou atmosféru místa mohli užívat obyvatelé v různých etapách života. Jeho část bude proto vyhrazena pro nájemní bydlení.

„LIHOVAR určitě patří k nejsledovanějším rezidenčním projektům Prahy, takže už týdny před spuštěním pronájmů evidujeme desítky poptávek od potenciálních zájemců,“ hodnotí ohlas LIHOVARU šéf rezidenčních pronájmů ve Svoboda & Williams David Šimeček. „Po úspěchu karlínského nájemního projektu Fragment, který byl plně pronajatý za 3 měsíce od kolaudace, tak pokračujeme s Trigemou ve spolupráci.” 

Budoucí nájemci si mohou vybírat ze široké škály dispozic od 1+kk až po 5+kk. „Většina z dostupných jednotek nabídne praktické dispozice 2+kk a 3+kk, třešničkou na dortu pro náročné klienty bude velkorysý byt 5+kk se sto dvaceti metrovou terasou nabízející výhledy na Vltavu a Dívčí hrady,“ upřesňuje Eva Jílková, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. Byty v LIHOVARU se nabízejí kompletně zařízené nábytkem.

„Nechybí designové osvětlení či dostatek úložných prostor, které zajistí vestavěné skříně. O pohodlí svých obyvatel se postará mimo jiné inteligentní ovládání domácnosti LOXONE, rekuperace či centrální podlahové vytápění. Nájemcům bude také k dispozici recepce, správce a on-site facility manager,” dodává Jílková. První nájemce LIHOVAR přivítá nejpozději v letošním květnu.   

Rezidenční projekt vyrůstá na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, k jehož odkazu se hlásí továrními komíny, pilovou střechou a fasádami z červených cihel. LIHOVAR má ambici stát se kolébkou moderní čtvrti Smíchov Riverside. Koncept života v areálu vybízí k sociálním interakcím a živému společenskému dění, ať už se jejich rámcem stane prosklený vnitroblok, jeden z největších food marketů v Praze, nebo některá z uměleckých galerií. 

Samotný Smíchov právě stojí na začátku velké revitalizační éry a během příštích let se z něj díky řadě navazujících developerských projektů, rozvoji infrastruktury a zásadnímu zklidnění dopravy stane jedna z nejžádanějších čtvrtí Prahy. Již na příští rok je například naplánováno otevření Dvoreckého mostu propojujícího Smíchov s Podolím a díky spolupráci architektů se známým sochařem Kryštofem Kinterou obohatí nábřeží v dosahu LIHOVARU unikátní muzeum městského osvětlení z celého světa.

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.