Aktuálně

Slovenský tým Svoboda & Williams posilují noví kolegové

Aktuálně

13.03.2024

Už pět let působí renomovaná realitní značka Svoboda & Williams vedle Česka také na slovenském trhu. Místní kancelář průběžně roste i personálně, v posledních týdnech přivítala několik výrazných posil.

Tým realitních makléřů rozšiřuje dvojice zkušených profesionálů z oboru. Eugen Krajčovič se realitám začal věnovat před více než 14 lety, v průběhu vysokoškolských studií na bratislavské Fakultě architektury. Eugen má bohaté zkušenosti zejména s rezidenčními nemovitostmi, a to jak z pozice investora, tak i se samotným byznysem. Spolu s ním přichází do firmy i Xénia Lukačovičová. Xénia vystudovala VŠE v Bratislavě. Kariéru odstartovala v korporátním prostředí auditorských firem, posledních osm let se však věnuje realitám. Oba mluví anglicky. 

Spolupráci se společností Svoboda & Williams zahajuje na pozici makléřky novou profesní kapitolu zpěvačka Barbora Balúchová. Absolventka konzervatoře a někdejší finalistka populární soutěže Superstar se dosud pohybovala zejména v showbyznysu, do prostředí prémiových realit tak přináší zajímavé kontakty. Barbora se domluví anglicky.

Jako office managerka bude provoz slovenské kanceláře nově zajišťovat Sofia Mária Valentovičová. Mária dosud studuje ekonomiku a managment na brněnské Vysoké škole Ambis. Hovoří anglicky. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.