Aktuálně

Spring Party Svoboda & Williams se nesla v duchu pozitivních výhledů

Aktuálně

30.05.2024

V kulisách rozkvetlé zahrady kolem nového sídla Svoboda & Williams se potkali partneři, přátelé či sousedé z přilehlé vilové čtvrti. Prostory bubenečské vily naplnilo umění i neformální debaty o post krizovém realitním trhu.

„Kultivace realitního trhu je jedním z pozitivních dopadů útlumu, který jsme zažívali v posledních dvou letech,“ míní Prokop Svoboda, majitel Svoboda & Williams. „Klienti si v krizovém období intenzivněji uvědomili, že servis špičkových realitních makléřů se na zpomaleném trhu stává rozhodujícím faktorem úspěchu, což mnohdy výrazně prohloubilo naše vztahy,“ dodává Svoboda. 

Přestěhování společnosti na novou adresu tak bylo ideální příležitostí pro neformální setkání s týmem i početnou „rodinou“ obchodních partnerů a klientů Svoboda & Williams. Prohlédnout si mohli prostory vily, která loni prošla úpravami dle návrhu architektonického Atelieru SAD či díla fotografa Matúše Tótha vytvořena s využitím AI. „Zahradu jsme trvale doplnili objektem od uznávaného sklářského výtvarníka Václava Ciglera, který rozšířil stávající uměleckou sbírku Svoboda & Williams,” říká Svoboda. 

Vydařené odpoledne vyvrcholilo křtem letního vydání magazínu Selected by Svoboda & Williams a poté vystoupením kapely Lab On Fire & friends.

Děkujeme všem partnerům akce – wine & champagne baru AUTENTISTA, DSC Gallery, distributorům designového nábytku LINO DESIGN a Ligne Roset i vozům značky Volvo, které hosty po ukončení akce odvezly na after party do baru Public Interest.

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.