Aktuálně

Slovenská pobočka Svoboda & Williams slaví pět let na trhu stěhováním do prestižního sídla

Aktuálně

07.06.2024

Renomovaná realitní značka Svoboda & Williams má za sebou první pětiletku na slovenském trhu. Další ambiciózní etapu zahajuje na nové adrese, v reprezentativních prostorách v UNIQ Staromestská v Bratislavě.

„Uplynulých pět let potvrdilo, že slovenský trh nabízí značný potenciál a naše rozhodnutí rozšířit záběr aktivit směrem na Slovensko bylo správné,” hodnotí působení slovenské pobočky majitel společnosti Prokop Svoboda. „Jsem rád, že se nám podařilo vytvořit kvalitní, stabilní tým a na Slovensku se etablovat. Značka Svoboda & Williams dnes rezonuje nejen u renomovaných investorů,“ konstatuje Svoboda s tím, že vedle vlastního dvacetiletého know how v oblasti prémiových nemovitostí v České republice se společnost opírá také o vazby a prestiž sítě Christie's International Real Estate, kterou exkluzivně zastupuje na obou trzích. 

Slovenský tým se po prázdninách přestěhuje na novou adresu. „Sídlo v prémiové administrativní budově UNIQ přímo v centru Bratislavy určitě zvýší naši vizibilitu na trhu, který se po přechodném útlumu opět probudil,” říká šéf slovenské pobočky David Martan. „Letos už od počátku roku pociťujeme markantní nárůst poptávky a v návaznosti na to i úměrný růst prodejů,” konstatuje Martan. Podle jeho slov loni kupující zaskočilo rekordní zvýšení úrokových sazeb. „Zájemci o bydlení však zjistili, že trh se k financování na úrovni kolem 1 % tak brzy nevrátí, aktuálně tak realitní byznys oživuje zejména jejich odložená poptávka,” uzavírá Martan. 

Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.