Aktuálně

Selected Disruption: Nabité vydání magazínu Selected pokřtili jeho tvůrci na mejdanu Svoboda & Williams

Aktuálně

07.06.2024

Obchodní partneři i přátelé Svoboda & Williams se v květnu potkali na party, která symbolicky zahajuje působení renomované realitní značky v jejím novém sídle. Rozkvetlou zahradu kolem bubenečské vily naplnilo umění, debaty o post krizovém realitním trhu, ale také o odvaze bořit zažité pořádky.

Online verzi magazínu si můžete prohlédnout zde.

„Kultivace realitního trhu je jedním z pozitivních dopadů útlumu, který jsme zažívali v posledních dvou letech,“ míní majitel společnosti Prokop Svoboda. „Klienti si v krizovém období intenzivněji uvědomili, že servis špičkových realitních makléřů se na zpomaleném trhu stává rozhodujícím faktorem úspěchu, což mnohdy výrazně prohloubilo naše vztahy,“ dodává Svoboda. 

Přestěhování společnosti na novou adresu tak bylo ideální příležitostí pro neformální setkání s týmem i početnou „rodinou“ obchodních partnerů a klientů Svoboda & Williams. Prohlédnout si mohli prostory vily, která loni prošla úpravami dle návrhu architektonického Ateliéru SAD či díla fotografa Matúše Tótha vytvořena s využitím AI. „Zahradu jsme trvale doplnili objektem od uznávaného sklářského výtvarníka Václava Ciglera, který rozšířil stávající uměleckou sbírku Svoboda & Williams,” říká Svoboda. 

Vydařené odpoledne vyvrcholilo vystoupením kapely Lab On Fire & friends a křtem letního vydání magazínu Selected by Svoboda & Williams. Tematickým podtitulem aktuálního čísla je fenomén „Disruption”. „Tento speciál nabízí defilé osobností, které se nebojí dělat věci jinak, mimo dosud zažité postupy a konvence,” říká šéfredaktor Tomáš Otta. Čtenářům dává nahlédnout do méně známých poloh tvorby výrazných autorů. 

V tradičně vizuálně mimořádném magazínu se dočtete, proč uznávaný módní fotograf Matúš Tóth propadl AI a spolu se zakladateli environmentální společnosti Refugium se vypravíte do českých mokřadů, abyste se dozvěděli, jak lze propojit byznys s péčí o přírodu. Zjistíte také, proč je Simon Barker náš nejúspěšnější módní návrhář nebo jaké to je řídit světovou aukční síň Christie's. Tak příjemné letní čtení. 

Děkujeme všem partnerům akce – wine & champagne baru AUTENTISTA, DSC Gallery, distributorům designového nábytku LINO DESIGN a Ligne Roset i vozům značky Volvo, které hosty po ukončení akce odvezly na after party do baru Public Interest.


Další realitní zprávy

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.