Informace

Byt, 4+kk

Prostorný a kvalitně vybavený byt s terasou poskytující neuvěřitelné panoramatické výhledy na Prahu i široké okolí se nachází v nejvyšším podlaží výškové budovy v uzavřeném rezidenčním komplexu s privátním parkem, 24hodinovou recepcí, parkováním, ostrahou a kavárnou. 

Byt ve 14. podlaží se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, 3 ložnic (jedna z nich s en-suite koupelnou), centrální koupelny, šatny, samostatné toalety, technické místnosti, komory a vstupní chodby. Ze všech pokojů vede vstup na velkou terasu s úchvatnými výhledy na dominanty metropole včetně Vyšehradu či Pražského hradu

Interiér prosvětluje množství francouzských oken. V pokojích jsou dřevěné podlahy, v koupelnách velkoformátová dlažba i obklady. Vytápění centrální pomocí podlahových konvektorů. K bytu přísluší 1 garážové stání a dva sklepy.

Projekt od renomovaného architektonického studia se nachází v příjemné lokalitě na Praze 3 s plnou občanskou vybaveností a výborným tramvajovým spojením s centrem. Téměř u domu je mateřská a základní škola, prodejna potravin nebo poliklinika, na komplex bezprostředně navazuje nový park Kapslovna, v dosahu je také lesopark Parukářka s dětskými hřišti. Nabídka služeb v okolí se ještě rozšíří po dokončení nové čtvrti vznikající na místě bývalého nákladového nádraží. 

Podlahová plocha 136,6 m2, terasa 44,27 m2, dva sklepy 5,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101527
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Terasa
  44 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.