Informace

Obchodní prostory

Exkluzivně nabízíme k prodeji designový obchodní prostor v polyfunkčním komplexu PANORAMA CITY. Obchodní prostor se nachází v lukrativní lokalitě poblíž OC Eurovea v Landererově ulici s vynikající viditelností a výborným napojením na městské i dálniční dopravní uzly.

Obchodní prostor tvoří open space a zázemí pro zaměstnance, které je vybaveno kuchyňkou s linkou, samostatnou toaletou, úložným prostorem a skladem.

Standard prostoru zahrnuje vzduchotechniku zabezpečující výměnu vzduchu, chlazení a topení, zvukotěsná izolační hliníková okna s trojsklem, která zajišťují maximální odhlučnění, snížené stropy s designovým podsvícením, dřevěné parkety a dlažbu, telekomunikační rozvody.

K vybavení patří také zabezpečovací a kamerový systém, ozvučení prostoru podhledovými reproduktory, skleněné příčky, pult, vestavěný nábytek, elektrický bojler na teplou vodu či exteriérové vývody na světla pro označení provozu.

Interiér 275 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104804
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  275 m²
 • PENB
  A

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.