Informace

Pozemek

Slunný pozemek o výměře 2 088 m2 přímo u lesa, ve vilové zástavbě mezi městem Unhošť a obcí Malé Kyšice. Příjemně klidné místo leží u přírodního parku Povodí Kačáku a CHKO Křivoklátsko nedaleko západního okraje Prahy, snadno dostupné po dálnici D6. 

Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu, inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Koeficient zastavitelnosti je 20%. Pozemek s jižní orientací je mírně svažitý, přístup k němu vede po asfaltové osvětlené komunikaci s chodníkem. Poloha přímo u lesa zaručuje budoucím obyvatelům soukromí v domě i na zahradě.

Poklidná lokalita na hranici CHKO Křivoklátsko umožňuje rychlý dosah přírody, ale také veškerých potřebných služeb. Centrum Unhošti se státní i soukromou mateřskou a základní školou, ZUŠ, sportovišti, obchody, restauracemi, kavárnami i lékařskými službami je vzdáleno asi 5 minut autem nebo necelých 10 minut autobusem z blízké zastávky, autem lze také během necelé půlhodiny dojet na letiště nebo se napojit na Pražský okruh. Krásným zalesněným okolím vedou turistické a cyklistické stezky

Celková plocha 2 088 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101122
 • Cena celkem
  9 400 000 Kč / 370 955 €
 • Cena za m2
  4 502 Kč / 177.70 €
 • Celková plocha
  2 088 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.