Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek č. 3

Nabídka jihozápadně orientovaného stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu na ideálním místě v přírodním parku na okraji města Kralupy nad Vltavou.
 

Pozemek má přípojku vody, elektřiny i plynu. Koeficient zastavitelnosti je  30 %, maximální zastavěná plocha je 259 m2. Na pozemku může vzniknout rodinný dům se dvěma podlažími + podkroví (popř. ustupujícím podlaží).

Mírně svažitý pozemek je součástí souboru několika parcel rozkládajících se na krásném místě přímo na kraji lesa. Díky této poloze v okolí nehrozí už další zástavba. Pro pozemky je vybudována asfaltová komunikace a veřejné osvětlení.

Minice jsou okrajovou částí města Kralupy nad Vltavou, které nabízí výbornou infrastrukturu a pohodlné spojení s metropolí autem i hromadnou dopravou. Centrum města se vším potřebným je od pozemku vzdáleno 2 kilometry. Lokalita v přírodním parku Okolí Okoře a Budče je vhodná pro rodinné bydlení uprostřed přírody plné přírodních i historických památek vybízející ke sportovním aktivitám a procházkám.

Celková plocha 866 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 900 000 Kč / 245 987 €
 • Cena za m2
  6 813 Kč / 284 €
 • Celková plocha
  866 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  43955
 • Informace o projektu

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.