Přehled jednotek

Informace

Pozemky Minice

Komorní soubor 8 stavebních pozemků s ideální orientací ke světovým stranám, v klidné části u přírodního parku na okraji města Kralupy nad Vltavou. Možnost koupě jednotlivých parcel, nebo jako jeden celek o velikosti 9 968 m2

O projektu
Jihozápadně orientované pozemky ležící v mírně svažitém terénu na okraji přírodního parku Okolí Okoře a Budče jsou součástí nové rezidenční zástavby.

O pozemcích
Projekt je určen pro rodinné bydlení. Velikost pozemků se pohybuje od 800 m2 až po 2784 m2. Všechny pozemky mají přípojku vody, elektřiny i plynu. Koeficient zastavitelnosti je 30%. Na každém pozemku může vzniknout rodinný dům se dvěma podlažími + podkroví (popř. ustupujícím podlaží). K pozemkům byla vybudována asfaltová komunikace včetně veřejného osvětlení.

Lokalita
Soubor se rozkládá v okrajové části Minice ve městě Kralupy nad Vltavou, přímo u přírodního parku, díky němuž nevznikne v okolí už žádná další zástavba. Zároveň zajišťuje dostatečné soukromí a klid. Město nabízí výbornou infrastrukturu a pohodlné spojení s metropolí autem i hromadnou dopravou. Centrum města se vším potřebným je od pozemku vzdáleno 2 kilometry. Lokalita vyniká množstvím přírodních i historických památek, okolní příroda doslova vybízí ke sportovním aktivitám a procházkám.

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo
    43946
  • Adresa
    Minice, Mělník, Kralupy nad Vltavou
  • PENB
    G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.