Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Zděný dvoupodlažní rodinný dům (polovina dvojdomu) se 2 krytými parkovacími stáními a jihozápadní zahradou ve městě Hostomice v těsném sousedství přírodního parku Hřebeny a nedaleko chráněných krajinných oblastí Český Kras, Brdy a Křivoklátsko. Dům bude dokončen do 12 měsíců od obdržení stavebního povolení a po podpisu smlouvy o výstavbě.

Přízemí bude tvořit obytný prostor s jídelnou a přípravou na kuchyňský kout, vstupní hala, technická místnost s toaletou, prádelna a komora. V patře jsou plánovány 4 ložnice, koupelna a chodba se schodištěm.

Standard vybavení bude zahrnovat sanitární zařizovací předměty (vanu vč. baterie a sprchového setu, závěsná WC, umyvadlo, umývátko vč. sifonů a baterií), plastová okna s izolačními dvojskly, přípravu na krb a schodiště s dřevěným povrchem. Nášlapné vrstvy podlah a obklady stěn závisí na výběru klienta ze standardu developera. Dům bude zděný z porobetonových tvárnic, sendvičová stěna mezi objekty splňuje normové akustické požadavky. Vnitřní zděné příčky budou opatřeny tenkovrstvou omítkou a výmalbou, případně keramickým obkladem. Vytápění bude řešeno plynovým kotlem se zásobníkem TUV a komínovým tělesem. Parkování pro 2 vozy pod přístřeškem u domu, na pozemku je plánován také sklad zahradního nábytku.

Hostomice, které byly povýšeny na město Karlem VI., leží v údolí pod Brdy. Dopravní spojení s okolními městy zajišťují vlaky a autobusy, autem je místo snadno dostupné díky blízkosti nájezdů na dálnici D4 a D5. Ve městě funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, knihovna, lékárna, lokální pivovar nebo čerpací stanice. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras, například do bývalého vojenského újezdu, přírodního parku Hřebeny, hlubokých křivoklátských lesů nebo Českého krasu.

Užitná plocha 138,9 m2 (z toho garáž 33m2), zastavěná plocha 104,3 m2, zahrada 94,7 m2, pozemek 199 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  8 227 200 Kč / 338 012 €
 • Podlahová plocha
  139 m²
 • Zastavěná plocha
  104 m²
 • Zahrada
  95 m²
 • Pozemek
  199 m²
 • Parkování
  Kryté stání pro 2 vozy
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  35465

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.