Informace

Rodinný dům, 3+kk

Zcela nový rodinný dům uprostřed nádherné a čisté přírody v CHKO Žďárské vrchy. Stavba je vhodná k celoročnímu rekreačnímu využití i trvalému bydlení. Okolí umožňuje trávit veškerý volný čas venku: v lese, u rybníka nebo na golfovém hřišti. Předpokládaný termín dokončení 10/2022.

Přízemí tvoří obývací pokoj se vstupem na jižně orientovanou terasu, koupelna (sprchový kout, WC) a předsíň. V podkroví jsou 2 ložnice a schodišťová chodba.

Ke standardu patří plovoucí laminátová podlaha, okna s tepelně-izolačními dvojskly, protipožární vstupní dveře, příprava na kuchyňskou linku, kompletně vybavená koupelna a velkoformátová dlažba i obklady. K domu přiléhá parkovací stání, k uložení sportovní či zahradní náčiní slouží sklad s s přímým vstupem zvenku. Pro rezidenty je k dispozici ohniště na grilování.

V obci funguje široká občanská vybavenost, jsou zde prodejny potravin, pošta, škola, knihovna, bankomat, lékárna, restaurace i cukrárna. Volný čas lze trávit v přírodním parku, na travnato-písčité pláži zdejšího rybníka, na dětském hřišti, v muzeu historických motocyklů, na devítijamkovém golfovém hřišti, v zimě v malém skiareálu. Místo obklopují hluboké lesy Ždárských vrchů. Cesta z Brna sem trvá cca 1,5 h, z Prahy necelé 2 h.

Užitná plocha 72,2 m2, zastavěná plocha 44 m2, pozemek 400 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42793
 • Cena celkem
  5 700 000 Kč / 225 030 €
 • Podlahová plocha
  72 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  44 m²
 • Parkování
  Venkovní stání přímo u domu
 • PENB
  C

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.