Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Interiérové poradenství, Praha

Studio Muck

Tři osobnosti, tři pohledy, tři názory – tak popisuje trojice, jež stojí za vznikem a úspěchem studia Muck, svou tvorbu. Věnují se návrhům interiérů a solitérních designových produktů.

Romana Jašková, Kristýna Kouřilová a Ondřej Červený navázali spolupráci již v roce 2013, během studií v Ateliéru designu interiéru a nábytku na pražské UMPRUM. Ve společné tvorbě pod hlavičkou studia Muck pokračují i dnes, jako absolventi. Navrhují interiéry od základních dispozic prostoru přes stavební úpravy až po návrh nábytku, osvětlení a výběr doplňků, které dělají interiér domovem. Přístup studia Muck je pragmatický. Při rekonstrukcích rádi pracují s koncepcí celého bytu, jeho funkčním dělením na jednotlivé zóny a propojením v uživatelsky příjemný celek. Studio má ve svém portfoliu rezidenční a kancelářské projekty i komerční interiéry. Postaralo se o novou podobu oblíbeného Bistra 8 na Letné i Kanadou inspirovaného bistra Garage v Karlíně. Na osobitý styl studia Muck můžete narazit v editorialech předních lifestylových časopisů (Marianne Bydlení, ELLE Decoration), na jejichž tvorbě se pravidelně podílí. Studio Muck se také zaměřuje na design jednotlivých produktů a nábytku na míru, které se vyznačují kombinací řemeslně zpracovaných detailů, čisté vizuální formy a důvtipných řešení. Minimalistický, přesto hravý rukopis studia dýchá ze všech kolekcí, které doposud představilo – patří k ním například kolekce nábytku UNI - skříňky různých barev, materiálů i vzorů. Nábytek je navržený tak, že ho lze libovolně kombinovat a tím přizpůsobit jakémukoliv prostoru. S touto kolekcí studio získalo nominaci hned ve dvou předních soutěžích – festivalech Czech Grand Design 2015 a Designblok 2015. 

Další interiérové poradenství, Praha

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.