Informace

Pozemek

Rovinatý pozemek s veškerými sítěmi a možností výstavby jihozápadně orientovaného rodinného domu je součástí nové zástavby mezi obcemi Dobřejovice a Jesenice. Místo leží uprostřed polí a luk nedaleko vyhlášeného Průhonického parku. 

K pozemku pravidelného obdélníkového tvaru jsou přivedeny inženýrské sítě, příjezd je po osvětlené komunikaci ze zámkové dlažby. Maximální míra zastavitelnosti činí 30 %, navržená zastavěná plocha domu a garáže je 136,7 m2, výška domu 8,79 m. Záměr je schválen stavebním úřadem. 

Klidné místo se nachází v pohodlné vzdálenosti od všeho potřebného. Praha je skvěle dostupná díky nedalekému nájezdu na Pražský okruh i dálnici D1. V dosahu je velké obchodní centrum, aquapark i školy včetně mezinárodní Sunny Canadian International School. Místní krajinou prochází několik cyklostezek, k pěším procházkám láká rozlehlý Průhonický park, botanická i dendrologická zahrada. 

Celková plocha 810 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100424
 • Cena celkem
  11 340 000 Kč / 447 514 €
 • Cena za m2
  14 000 Kč / 552.50 €
 • Celková plocha
  810 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.